Test Drive Unlimited: Solar Crown na nowym zwiastunie. Gra najwyraźniej zaliczy kolejne opóźnienie

Test Drive Unlimited: Solar Crown

Wydawca Test Drive Unlimited: Solar Crown zapewniał niedawno, że gra zadebiutuje w terminie. Na wczorajszym Nacon Connect 2024 zaprezentowano natomiast nowy zwiastun nadchodzącej produkcji studia KT Racing. Niestety gra wciąż nie otrzymała dokładnej daty premiery i wiele wskazuje na to, że zaliczy kolejne opóźnienie.

KT Racing wyjaśnia, dlaczego Test Drive Unlimited: Solar Crown wciąż nie ma daty premiery

Test Drive Unlimited: Solar Crown – zwiastun z Nacon Connect 2024

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Test Drive Unlimited: Solar Crown miało ukazać się w pierwszym kwartale bieżącego roku kalendarzowego. Deweloperzy ze studia KT Racing zdają sobie natomiast sprawę, że fani serii z niecierpliwością czekają na datę premiery wspomnianej produkcji. Okazuje się jednak, że twórcy nie są obecnie w stanie określić dokładnego terminu debiutu gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W komunikacie opublikowanym na Steam studio KT Racing informuje, że już „kilkukrotnie” myślało nad datą premiery Test Drive Unlimited: Solar Crown. Deweloperzy chcą mieć jednak pewność, że w ręce graczy oddana zostanie gra oferująca „stabilne, płynne i przyjemne” doświadczenie.

Wielu z Was także zwracało już na to uwagę i mówiło, byśmy nie spieszyli się z debiutem i wydali grę, która sprosta oczekiwaniom. Dlatego też intensywnie pracujemy nad kilkoma aspektami, w tym nad stabilnością serwerów i optymalizacją płynności działania.

– informuje KT Racing.

Deweloperzy dodają, że data premiery Test Drive Unlimited: Solar Crown zostanie ujawniona dopiero w momencie, gdy zespół będzie miał pewność, że wspomniane elementy działają stabilnie. Wkrótce ma natomiast odbyć się kolejne faza zamkniętych testów. Zgodnie z przekazanymi informacjami ich skala ma być większa, a w ręce graczy oddany zostanie bardziej rozbudowany obszar.

Wiele wskazuje więc na to, że Test Drive Unlimited: Solar Crown – wbrew wcześniejszym zapowiedziom – nie zadebiutuje w pierwszym kwartale 2024 roku. Pozostaje mieć nadzieję, że gra nie zaliczy zbyt dużego opóźnienia i w kolejnych tygodniach trafi w ręce użytkowników komputerów osobistych oraz konsol PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Źródło: Steam

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.