Pamiętacie jeszcze The Callisto Protocol? Gra otrzymała łatkę, która mocno upodobnia ją do Dead Space

The Callisto Protocol

The Callisto Protocol było hucznie zapowiadane, ale rozgłos ten szybko ucichł po premierze gry. Jej twórcy się jednak nie poddają i nadal wydają aktualizacje ulepszające rozgrywkę. Kolejna z nich została opublikowana niedawno, a zawartą w niej nowością jest tryb upodabniający produkcję Striking Distance Studios do Dead Space.

Dismemberment Mode upodabnia The Callisto Protocol do Dead Space

Nie ma chyba gracza, który nie zna oryginalnego podejścia do walki w Dead Space. Polegała ona na celowaniu przede wszystkim w kończyny oponentów, aby ci nie mogli nas dopaść.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Najnowsza aktualizacja do The Callisto Protocol wprowadza do gry coś podobnego. Jest nim mianowicie Dismemberment Mode, który zwiększa brutalność rozgrywki oraz umożliwia łatwiejsze rozczłonkowywanie wrogów niczym Isaac Clarke.

Bez wątpienia łatka jest dobrą odpowiedzią na oczekiwania fanów produkcji. The Callisto Protocol to przecież w końcu „duchowy spadkobierca” stylistyki horroru wprowadzonej do świata gier przez Dead Space.

Zobacz też: Najlepsze laptopy do 6000 zł

The Callisto Protocol zostało wydane 2 grudnia 2022 roku. Gra trafiła na PC, PS4, Xboxa One, PS5 oraz Xboxy Series X|S.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2370 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.