Ile czasu zajmie przejście The Callisto Protocol? Horror zagwarantuje sporo zabawy!

The Callisto Protocol

The Callisto Protocol jest zdecydowanie jedną z bardziej wyczekiwanych gier końcówki tego roku. Świetnie zapowiadający się horror zagwarantuje graczom sporo rzeczy do odkrycia, a ukończenie gry zajmie nawet kilkanaście lub więcej godzin. Ile konkretnie?

Ukończenie The Callisto Protocol to sprawa kilkunastu godzin

The Callisto Protocol
The Callisto Protocol

Na temat długości The Callisto Protocol wypowiedział się sam szef studia odpowiedzialnego za produkcję, czyli Glen Schofield. Jego zdaniem ukończenie gry ma zająć gdzieś pomiędzy 12 a 14 godzinami, z czego czas ten może zostać śmiało wydłużony. Wszystko za sprawą rozwiązań, które umożliwią ponowne przechodzenie gry, lecz w inny sposób.

Ścieżki beta, są naprawdę świetnie. Nie zdradzamy tajemnicy odnośnie tego gdzie i jak je znaleźć, ani też co oferują. Gracze muszą eksplorować i odkrywać samodzielnie.

Glen Schofield

Zobacz też: Wzmacniacz WiFi – najlepsze modele

Premiera The Callisto Protocol już 2 grudnia 2022 roku. Gra ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Gra zostanie wydana również w edycji kolekcjonerskiej, która zawiera kilka naprawdę ciekawych gadżetów. Ktoś już się skusił i zamówił preorder?

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.