The Callisto Protocol zachwyci jakością? Gra powstała przy wsparciu jednego z zespołów PlayStation!

The Callisto Protocol

Jakiś czas temu gracze mieli okazję obejrzeć materiał wideo, w którym twórcy The Callisto Protocol opowiedzieli nieco o tworzeniu klimatu grozy we wspomnianym tytule. Tymczasem w sieci pojawiły się interesujące informacje na temat nadchodzącej gry studia Striking Distance. Okazuje się, że w trakcie produkcji deweloperzy mogli liczyć na wsparcie ze strony jednego z zespołów należących do rodziny PlayStation Studios.

Twórcy The Callisto Protocol otrzymali wsparcie ze strony PlayStation Studios Visual Arts

It wasn’t just the use of the mocap studio. They contributed quite a lot to cinematics and more.

Going to be a banger. 🤘 https://t.co/qMeXeXS3U0

— Michael Mumbauer (@MichaelMumbauer) November 15, 2022

It wasn’t just the use of the mocap studio. They contributed quite a lot to cinematics and more.

Going to be a banger. 🤘 https://t.co/qMeXeXS3U0

— Michael Mumbauer (@MichaelMumbauer) November 15, 2022

Michael Mumbauer – wieloletni pracownik PlayStation, który jakiś czas temu założył własne studio – ujawnił za pośrednictwem Twittera, że zespół PlayStation Studios Visual Arts wspierał deweloperów ze Striking Distance Studios w zakresie przerywników filmowych, a także pomagał przy innych elementach The Callisto Protocol.

Ujawniono także, że sesje motion capture do wspomnianej produkcji były nagrywane w studiu PlayStation. To naprawdę świetna wiadomość dla graczy, którzy czekają na The Callisto Protocol. Wsparcie ze strony tak doświadczonego zespołu, który miał okazję pracować nad wieloma grami PlayStation Studios, z pewnością pozytywnie wpłynie na jakość nadchodzącego survival horroru w klimatach science fiction.

Zobacz też: Ranking telewizorów

The Callisto Protocol zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S już 2 grudnia. Zamierzacie sięgnąć po produkcję od zespołu kierowanego przez Glena Schofielda? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!