The Casting of Frank Stone na pierwszym gameplayu! Klasyczny horror od Supermassive Games

The Casting of Frank Stone

The Casting of Frank Stone przedstawia historię czworga przyjaciół, którzy chcą zaistnieć w świecie amatorskich horrorów. Wyposażeni w kamerę przybywają do miasteczka Cedar Hills, aby zrealizować swoje marzenie. Wkrótce odkrywają, że w przeszłości na terenie pobliskiej huty doszło do makabrycznych wydarzeń. W sieci pojawił się nowy zwiastun prezentujący fragmenty rozgrywki.

The Casting of Frank Stone – pierwszy gameplay. Będzie mrocznie, tajemniczo i krwawo

The Casting of Frank Stone – zwiastun rozgrywki

Fani produkcji Supermassive Games poczują się jak w domu, ponieważ rozgrywka w The Casting of Frank Stone została utrzymana w typowym dla tego studia „kinowym” stylu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Do zadań graczy należy rozwiązywanie zagadek oraz podejmowanie wyborów, które wywierają bezpośredni wpływ na losy bohaterów.

Według deklaracji twórców możemy spodziewać się wciągającej oraz pełnej zwrotów akcji fabuły, a tytuł ma być przystępny również dla osób, które nigdy wcześniej nie miały kontaktu z Dead by Daylight.

Dzięki zupełnie nowemu miejscu akcji, innym formacie rozgrywki i nie tylko, The Casting of Frank Stone pozwala nam na uzupełnienie historii Dead by Daylight w sposób, w jaki nigdy wcześniej nie byliśmy w stanie tego zrobić.

Dave Richard, dyrektor kreatywny Behaviour Interactive

The Casting of Frank Stone zadebiutuje w drugiej połowie 2024 roku. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox Series S|X i PlayStation 5.

Źródło: PlayStation Blog

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.