The Crew Motorfest do sprawdzenia za darmo! Zobacz, czy wypada lepiej od Forzy i Gran Turismo

The Crew Motorfest

The Crew Motorfest to konkurent dla Forzy i Gran Turismo od Ubisoftu. Czy gra wypada lepiej od marek Xboxa i PlayStation? Gracze będą mogli się o tym przekonać, bo już niebawem francuska produkcja doczeka się darmowego weekendu.

THe Crew Motorfest – darmowy weekend

Zwiastun THe Crew Motorfest

THe Crew Motorfest zadebiutowało już jakiś czas temu i trzeba przyznać, że liczy calkiem wielu graczy. Aby jeszcze bardziej zwiększyć ich liczbę, Ubisoft poinformował właśnie, że gra doczeka się darmowego weekendu. Będziemy mieli więc okazję sprawdzić, czy propozycja francuskiej firmy została przygotowana właśnie dla nas.

Tak prezentują się terminy startu darmowego weekendu w zależności od platform:

  • PC, PS4, PS5: od 19:00 4 lipca do 14:00 8 lipca
  • Xbox: od 19:00 11 lipca do 08:59 15 lipca

Jak więc widać, darmowy weekend rozpocznie się już dzisiaj. Niestety posiadacze Xboxów będą musieli poczekać chwilę dłużej, bo do 11 lipca.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.