Poznaliśmy datę premiery The Crew Motorfest! Jest też widowiskowy gameplay samochodówki Ubisoftu

The Crew Motorfest

The Crew Motorfest to kolejna produkcja od Ubisoftu, której zapowiedzi nie mogło zabraknąć na Ubisoft Forward 2023. Efektowny gameplay, który zaprezentowali twórcy, z pewnością przykuje uwagę fanów motoryzacji i gier wyścigowych. W ramach prezentacji gracze mogli nie tylko zobaczyć fragmenty rozgrywki, ale również poznać datę premiery.

Ubisoft prezentuje najnowszy gameplay The Crew Motorfest i ujawnia datę premiery

Gameplay z The Crew Motorfest na Ubisoft Forward 2023

Najnowszy gameplay The Crew Motorfest ukazuje między innymi malownicze tereny wyspy Oahu, która obfituje w różnorodne lokacje, trasy i wyzwania przygotowane dla graczy. W zapowiedzi nie zabrakło także prezentacji kilku samochodów i innych pojazdów, które będą dostępne w grze – w tym aut terenowych, elektrycznych, sportowych czy klasyków motoryzacji. Trzeba przyznać, że zaprezentowane fragmenty wyglądają bardzo obiecująco, zarówno pod względem oprawy graficznej jak i dynamicznej rozgrywki.

W udostępnionym przez Ubisoft materiale możemy również dostrzec pewne podobieństwa do serii Forza Horizon. Na tropikalnej wyspie znajduje się bowiem swego rodzaju miasteczko festiwalowe, które może przypominać lokalizację znaną z popularnej wyścigówki Xboxa. Wygląda również na to, że rozgrywka w najnowszej odsłonie The Crew, podobnie jak u „Zielonych”, skupi się wokół imprezy motoryzacyjnej oraz powiązanych z nią wyścigami.

Zobacz też: Ranking kamer samochodowych

Kup The Crew Motorfest

Data premiery The Crew Motorfest została ustalona na 14 września 2023 roku, a sama gra zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Ubisoft zaprosił również graczy na zamknięte beta-testy, które rozpoczną się już 21 lipca.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.