The Crew Motorfest na nowym gameplayu w 4K robi dobre wrażenie! Gra zaoferuje na start 600+ pojazdów

The Crew Motorfest

The Crew Motorfest zadebiutuje już w połowie września, a nadchodząca gra samochodowa Ubisoftu wzbudza ogromne zainteresowanie. Francuski wydawca regularnie podsyca atmosferę, karmiąc nas nowymi materiałami z rozgrywki. Tym razem w sieci pojawił się świeżutki gameplay ukazujący zabawę w 4K, a także dowiedzieliśmy się, ile pojazdów zaoferuje produkcja w dniu swojej premiery.

Nowy gameplay z The Crew Motorfest w 4K i masa samochodów na premierę

The Crew Motorfest – gameplay 4K

W serwisie YouTube na kanale Don Joewon Song pojawił się nowy gameplay z The Crew Motorfest ukazujący zabawę w 4K. Na materiale możemy obejrzeć rozgrywkę w różnych sceneriach, a niektóre ujęcia naprawdę robią wrażenie. Niektórzy gracze zestawiają produkcję Ubisoftu z Forzą Motorsport, której nowe screeny wczoraj wyciekły. Co ciekawe, niektórzy stoją po zupełnie innej stronie barykady, wyrażając opinie, że The Crew Motorfest „wygląda nierówno”.

Co by nie mówić o samym gameplayu, w grze na start pojawi się ponad 600 licencjonowanych pojazdów , w tym samochodów (m.in. Audi, Toyota, Porsche), rowerów, a nawet… samolotów. Co ciekawe, do The Crew Motorfest będzie można także pobrać wszystkie auta z The Crew 2, czyniąc pulę dostępnych pojazdów jeszcze pokaźniejszą.

Przeczytaj też: Router gamingowy – najlepsze modele

Kup The Crew Motorfest

Premiera najnowszej odsłony The Crew odbędzie się już 6 września 2023 roku. Gra trafi na PC, PS4, PS5 oraz Xboxa One i Xboxy Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.