The Crew Motorfest i trzy inne gry za darmo przez weekend! Nowa oferta Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days powraca po krótkiej przerwie. Już w ten weekend posiadacze konsol Xbox z aktywną subskrypcją Xbox Game Pass Core lub Xbox Game Pass Ultimate będą mieli okazję przetestować kolejne gry. Okazuje się, że w najbliższych dniach na zainteresowanych będą czekać aż cztery produkcje. Zgodnie z przekazanymi informacjami gracze sprawdzą takie tytuły jak AEW: Fight Forever, EA Sports FC 24, MLB The Show 24 oraz The Crew Motorfest.

AEW: Fight Forever, EA Sports FC 24, MLB The Show 24 i The Crew Motorfest za darmo w ramach Xbox Free Play Days (11-14 lipca)

The Crew Motorfest – zwiastun premierowy 4. sezonu

Prawie w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość przetestowania kilku wybranych produkcji i nie inaczej jest również tym razem. Subskrybenci Xbox Game Pass Core oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą cieszyć się wspomnianymi wyżej grami za darmo do 14 lipca, czyli do najbliższej niedzieli.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak oceniacie najnowszą ofertę Xbox Free Play Days? Wybierzcie się w ten weekend na malowniczą wyspę Oahu w The Crew Motorfest? A może udowodnicie swoje piłkarskie umiejętności w EA Sports FC 24? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.