Najnowsze wyścigi od Ubisoftu i trzy inne gry za darmo przez weekend. Nowa oferta Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days

Kolejny weekend marca zbliża się wielkimi krokami, dlatego też Microsoft przedstawił nową ofertę Xbox Free Play Days. W ciągu kilku najbliższych dni posiadacze konsol Xbox z aktywną subskrypcją Xbox Game Pass Core lub Xbox Game Pass Ultimate (i nie tylko) będą mieli okazję przetestować aż cztery produkcje. Zgodnie z przekazanymi informacjami gracze sprawdzą takie tytuły jak Dead by Daylight, Park Beyond, The Crew Motorfest oraz Tom Clancy’s Rainbow Six Siege.

Dead by Daylight, Park Beyond, The Crew Motorfest oraz Tom Clancy’s Rainbow Six Siege za darmo w ramach Xbox Free Play Days (14-17 marca)

The Crew Motorfest – zwiastun premierowy

Niemal w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość przetestowania kilku wybranych produkcji i podobnie jest także tym razem. Subskrybenci Xbox Game Pass Core oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą cieszyć się wspomnianymi wyżej grami za darmo do 17 marca, czyli do najbliższej niedzieli.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto dodać, że bezpłatną rozgrywką w The Crew Motorfest mogą cieszyć się wszyscy zainteresowani, a nie tylko abonenci Microsoftu. Firma Ubisoft postanowiła bowiem zaprosić miłośników motoryzacji na darmowy weekend ze wspomnianą produkcją. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege dostępne będzie natomiast za darmo do 21 marca 2024 roku w ramach darmowego tygodnia.

Jak oceniacie najnowszą ofertę Xbox Free Play Days? Zbudujecie w ten weekend wymarzony park rozrywki? A może sprawdzicie, co do zaoferowania ma najnowsza gra wyścigowa Ubisoftu? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Pure Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.