The Crew Motorfest z premierowym zwiastunem! Jak ścigałka od Ubisoftu wypada na tle Forzy Horizon 5?

The Crew Motorfest

The Crew Motorfest od pewnego czasu zapowiadana była jako jedna z bardziej wyczekiwanych produkcji wśród wszystkich fanów gier wyścigowych. Od wczoraj najwięksi entuzjaści mogą próbować swoich sił na urokliwych hawajskich drogach, oficjalna premiera zaś zaplanowana została na 14 września. Teraz jednak Ubisoft udostępnił premierowy zwiastun, a w sieci zaczęły pojawiać się pierwsze porównania, zestawiające ze sobą tę pozycję z Forzą Horizon 5.

The Crew Motorfest na zwiastunie prezentującym marzenia każdej sportowej maszyny

The Crew Motorfest — zwiastun premierowy

Zaprezentowany materiał przygotowany został w dosyć kreatywny sposób, ukazując „marzenia” pewnego zielonego Lamborghini. Całość utrzymana została w bardzo wesołym i lekkim klimacie, przedstawiając jednocześnie piękny hawajski krajobraz, pełen palm, zatok, plaż oraz dzikich miejsc. Innymi słowy, czuć klimat egzotycznych wyścigów.

Oczywiste było, że produkcja Ubisoftu będzie w pewnym stopniu porównywana z innym wyścigowym hitem, a więc Forzą Horizon 5.

Porównanie Forzy Horizon 5 i The Crew Motorfest

Zestawienie pokazuje, że oba tytuły mimo pewnych podobieństw różnią się od siebie przy bliższej analizie. Nie skupiają się one wyłącznie na sterowaniu samych maszyn, ale także fizyce oraz poziomie detali. Nie można tu jednak jednoznacznie stwierdzić przewagę któreś z tych pozycji. Każda z nich bowiem kładzie nacisk na nieco inne aspekty.

Przeczytaj też: Ranking telewizorów 55 cali

Kup The Crew Motorfest

Trzeba przyznać, że Ubisoft postarał się i przygotował dla graczy godną alternatywę dla Forzy Horizon 5 i wiele wskazuje na to, że tytuł ten przyciągnie do siebie konkretną grupę odbiorców. Ostatecznie przekonamy się o tym dopiero po 14 września 2023 roku. Warto przypomnieć, że The Crew Motorfest trafi na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.