The Division 2 debiutuje na Steam. Ubisoft sprzedaje grę w dużej promocji

The Division 2

Ubisoft spędził wczoraj kilka dobrych godzin w świetle reflektorów. Raport finansowy przyniósł kilka niepokojących informacji, w tym szóste opóźnienie Skull & Bones. Sytuację fanom francuskiego wydawcy może osłodzić delikatnie premiera The Division 2 na Steamie.

The Division 2 na Steam

Zwiastun The Division 2

Ubisoft od dłuższego czasu stopniowo wrzuca swoje popularne produkcje na Steama. Platforma Valve pozwala już ograć chociażby Immortal Fenyx Rising, Watch Dogs czy Assassin’s Creed Valhalla. Teraz do tego zacnego grona dołączyło The Division 2.

Popularny shooter Ubisoftu doczekał się własnej strony na platformie Valve. Z okazji tego debiutu wydawca znacząco obniżył cenę swojej gry. Podstawową wersję The Division 2 można kupić za niecałe 36 złotych, a za 96 złotych wersję Ultimate wraz z dodatkiem Warlords of New York.

Przeczytaj też: Kody do GTA Vice City

The Division 2 czasy świetności ma już raczej za sobą, ale premiera na Steamie może zapewnić grze odrobinę rozgłosu. Po niższej cenie TD2 kupić można do 26 stycznia.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z