Ciekawa detektywistyczna gra RPG na Awesome Indies Show 2023! Poznajcie The Ebbing A Coastal Tale

The Ebbing A Coastal Tale

Podczas tegorocznych targów Gamescom, jednym z wydarzeń jest Awesome Indies Show, gdzie gracze mogą rzucić okiem na niezależne produkcje. Jedną z nich jest bardzo ciekawa produkcja The Ebbing – A Coastal Tale. Fani gier indie z pewnością zwrócą na nią uwagę.

The Ebbing A Coastal Tale przeniesie graczy do 1870 roku

Zwiastun The Ebbing A Coastal Tale

Wśród gier, które pojawiły się podczas wydarzenia Awesome Indies Show 2023, pojawiła się bardzo interesująca propozycja – The Ebbing A Coastal Tale. Detektywistyczna gra RPG przeniesie nas do 1870 roku, gdzie będziemy musieli rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci pewnej kobiety.

Gracz musi prowadzić dialogi z mieszkańcami miasta, szukać wskazówek, łączyć wnioski z obserwacji i podejmować trudne decyzje, które zmieniają bieg historii. Produkcja umożliwi swobodnie poruszanie się po mieście Havstedt, miejscowości na wybrzeżu Morza Północnego w XIX wieku.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 3500 zł

Produkcję można już dodać do listy życzeń na platformie Steam. Niestety, nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery The Ebbing A Coastal Tale. Fani gier indie powinni jednak zapamiętać ten tytuł – zapowiada się naprawdę ciekawie.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.