Zaskakująca premiera The Elder Scrolls Castles! Nowa gra Bethesdy jest już dostępna

the elder scrolls castles

Na początku września odbyła się jedna z największych i najgłośniejszych premier tego roku. Starfield, bo o nim mowa, zaliczył niezwykle udany debiut i zdobył ogromną popularność. Okazuje się, że Bethesda ma dla graczy jeszcze jedną produkcję, która niespodziewanie pojawiła się na rynku – The Elder Scrolls Castles jest już dostępne.

The Elder Scrolls Castles z niespodziewaną premierą

the elder scrolls castles
The Elder Scrolls Castles

Dziś w nocy Bethesda niespodziewanie udostępniła nową grę. Jest to The Elder Scrolls Castles, czyli mobilna produkcja, w której zarządzać będziemy własnym zamkiem oraz dynastią. Gra w założeniach przypomina Fallout Shelter i dostępna jest wyłącznie na Androidzie.

Choć Todd Howard wspominał w zeszłym roku, że Bethesda pracuje nad mobilnym tytułem, w którym „jest zakochany”, premiera The Elder Scrolls Castles i tak jest niemałym zaskoczeniem. W marcu na rynku pojawił się także Mighty DOOM, więc najwyraźniej studio inwestuje w świat gier mobilnych.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 7000 zł

Warto jednak zaznaczyć, że na ten moment nowa odsłona The Elder Scrolls jest najwidoczniej dostępna wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych z poziomu Google Play. Tytułu nie odnajdziemy nawet na oficjalnej stronie Bethesdy. Być może z czasem produkcja zostanie udostępniona większej liczbie graczy.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.