The Elder Scrolls Online świętuje swoje 10-lecie! Twórcy rozdają DLC do gry za darmo

The Elder Scrolls Online

Aktualnie na rynku są dwie pozycje z gatunku MMORPG, które mogą stanowić dla siebie nawzajem realne zagrożenie. Jedną z nich jest World of Warcraft, drugą zaś The Elder Scrolls Online. Druga z tych pozycji świętuje 10-lecie swojej obecności na rynku, co jak na standardy rynkowe jest bardzo dobrym wynikiem. Twórcy z tej okazji przygotowali dla wszystkich graczy bardzo ciekawy prezent, który powinien zachęcić do rozpoczęcia zabawy wielu nowych graczy.

ZeniMax świętuje 10 urodziny The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online
The Elder Scrolls Online

Dziesięć lat na rynku gier MMORPG to szmat czasu, a z drugiej strony The Elder Scrolls Online to pozycja wyjątkowo ciekawa i dostosowana pod wymagania sporej liczby graczy. Dodatkowym atutem jest także bardzo duża otwartość samych deweloperów, którzy chętnie wchodzą w interakcję ze społecznością skupioną wokół gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Teraz przy okazji kolejnych urodzin ZeniMax Media przygotowało dla graczy bardzo miły gest, jakim jest opcja odebrania darmowego DLC Thieves Guild. W ramach tegoż dodatku zyskujemy dostęp nie tylko do kilku ciekawych przedmiotów, ale też do dodatkowych zadań oraz umiejętności, które mogą okazać się przydatne nie tylko w walce.

The Elder Scrolls Online
The Elder Scrolls Online

Aby zyskać darmową zawartość, wystarczy… okraść jednego z NPC-tów dostępnych w grze. Wówczas w wewnętrznym sklepie będziemy mieli możliwość odebrania DLC bez żadnych dodatkowych opłat. Zadanie jest więc banalnie proste i raczej nikt nie powinien mieć problemu z wykonaniem zadania.

Poza samym DLC w Crown Store przeceniono wiele opcjonalnych elementów, a wymienić tutaj można chociażby inne DLC, jakim jest Mroczne Bractwo. Zamierzacie zagrać w The Elder Scrolls Online? Może planujecie powrót lub jesteście stałymi bywalcami w Tamriel? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: eso-hub.com

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.