The Elder Scrolls Online usunięte z chmury w ramach Xbox Game Pass. Powodem poważny błąd

The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online to bardzo popularna gra MMORPG w uniwersum kultowego TES-a. Dotychczas w ramach Xbox Game Pass produkcja Bethesdy była dostępna na konsolach i w chmurze, ale niestety teraz została usunięta z tej drugiej platformy. Dobra wiadomość jest jednak taka, że TESO ponownie pojawi się w Xbox Cloud Gaming, gdy tylko studio wyeliminuje dręczący graczy błąd.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

The Elder Scrolls Online przestało być dostępne w chmurze

Zespół Bethesdy zidentyfikował błąd w „chmurowej” wersji The Elder Scrolls Online, który powodował częste rozłączanie graczy. Jednocześnie firma zapewniła, że wie już, jak go naprawić, ale zaimplementowanie poprawek zajmie co najmniej… kilka miesięcy. To z kolei oznacza, że przez cały ten czas lubiane MMORPG nie będzie dostępne w chmurze.

Niestety nie ma konkretnej daty ponownego pojawienia się gry w usłudze Xbox Cloud Gaming, więc możemy jedynie trzymać kciuki, aby programiści uwinęli się w jak najszybszym możliwym czasie. Na ten moment subskrybenci Xbox Game Pass muszą przenieść się na pełnoprawną wersję konsolową (wydanie na PC nie jest dostępne w abonamencie) lub cierpliwie czekać aż błąd zostanie naprawiony.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z