The Elder Scrolls VI powoli powstaje! Gra jest na etapie preprodukcji i raczej szybko jej nie opuści

The Elder Scrolls VI

Bethesda Studios od dłuższego czasu skupia niemal wszystkie swoje siły na Starfield, starając się, aby była to produkcja możliwie jak najlepsza. Naturalną koleją rzeczy jest więc sytuacja, w której inne projekty i pomysły na pewien czas są po prostu odsuwane na dalszy plan. Pete Hines w najnowszej rozmowie z hiszpańskojęzycznym portalem Vandal zdradził, co aktualnie dzieje z jednym z takich projektów, a więc oczekiwanym The Elder Scrolls VI.

The Elder Scrolls VI znajduje się w fazie preprodukcyjnej, ale priorytetem nadal jest Starfield

The Elder Scrolls VI – teaser z targów E3

Hines, odpowiadając na jedno z ostatnich pytań dziennikarza, stwierdził, że jakichkolwiek nowych wieści na temat The Elder Scrolls VI powinniśmy spodziewać się dopiero w odległej przyszłości. Mężczyzna podkreślił, że wydanie Starfield to nie koniec prac nad nim i jeszcze przez jakiś czas akurat ta produkcja pozostanie priorytetem dla Bethesda Studios. Oznacza to, że minie trochę czasu, zanim firma jakkolwiek podejdzie do tematu publicznych rozmów na temat TES VI.

Pewnym pocieszeniem może być fakt, że szósta odsłona cyklu w ogóle powstaje i jakieś formie jest opracowywana przez pewien ułamek pracowników Bethesdy. Pete Hines przekazał, że obecnie w firmie jest grupa ludzi zajmująca tym projektem.

Wyjawił on także, że obecnie The Elder Scrolls VI znajduje się w preprodukcyjnej fazie rozwoju, a bazując na powyższych słowach, możemy spodziewać się, że jeszcze przez długi czas jej nie opuści.

Przeczytaj też: Ranking telewizorów 55 cali

Z jednej strony są to dobre wieści dla fanów cyklu The Elder Scrolls, którzy od wielu lat oczekują na jakieś nowe wieści związane z kolejną częścią. Mimo tego wszystkie znaki na niebie i ziemi jasno wskazują, że jakiekolwiek nowe szczegóły to pieśń przyszłości… bardzo odległej przyszłości.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.