Telltale powróciło w wielkim stylu! Pierwszy epizod gry na bazie popularnego serialu już dostępny

The Expanse A Telltale Series

Telltale to już studio legenda. Legenda, która niestety nie była w stanie utrzymać się na rynku i w 2018 roku upadła. Później jednak wróciła, a dziś nareszcie możemy cieszyć się pierwszym epizodem nowej gry zmartwychwstałego dewelopera – The Expanse.

Debiut pierwszego odcinka The Expanse: A Telltale Series

Zwiastun The Expanse: A Telltale Series

Po raz kolejny gra Telltale wykorzystuje licencję dzieła znanego z ekranów telewizorów. Tym razem to The Expanse, które jest oparte na serialu dostępnym w serwisie Amazon Prime Video.

Fani odrodzonego studia na pewno długo czekali na tę chwilę, ale nareszcie się doczekali. Pierwszy epizod gry jest już dostępny do kupienia w Epic Games Store, Xbox Store oraz PS Store.

Co najważniejsze, debiut produkcji okazał się udany. Na teraz średnia ocen gry w serwisie Metacritic wynosi 78, ale pamiętajmy, że mowa tu zaledwie o czterech recenzjach.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Until Dawn

Jeżeli chodzi o samo The Expanse: A Telltale Series, to standardowo jest to gra przygodowa opierająca się na wyborach. Zdaniem stanowi ona ewolucję ich poprzednich gier, więc zdecydowanie warto rzucić na niego okiem.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.