Kolejna darmowa gra do odebrania w Epic Games Store! Sklep rozdaje następnego akcyjniaka

Epic Games Store

Kontynuujemy cotygodniowe rozdawanie gier w Epic Games Store. Dziś sklep oddał w nasze ręce następną już grę. Tym razem mowa o The Falconeer.

The Falconeer za darmo w Epic Games Store

Zwiastun The Falconeer

The Falconeer to ciekawa produkcja z gatunku gier akcji, która debiutowała w 2021 roku. Udało jej się zebrać dosyć mieszane opinie.

Tym lepiej, że teraz jest dostępna za darmo, więc można sobie o niej wyrobić własną ocenę bez ponoszenia żadnych kosztów. Udostępnił ją nam bowiem Epic Games Store:

Gra pozostanie darmowa do 11 lipca do godziny 16:59. Później Epic rozpocznie rozdawanie następnej gry.

Swoją drogą, znamy już jej tytuł. Za tydzień w ręce graczy trafi Floppy Knights, które będzie można przypisywać do swoich bibliotek do 18 lipca.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Epic Games Store

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2482 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.