Byli pracownicy EA pracują nad nową grą. Będzie futurystycznie i efektownie!

The Finals

Studio Embark złożone jest z byłych pracowników Electronic Arts, którzy wcześniej mieli okazję pracować przy serii Battlefield, a później pod własną marką nad grą ARC Raiders. Teraz przyszedł czas na nowy projekt, osadzony w realiach futurystycznych walk na arenach.

REKLAMA

The Finals na pierwszym teaserze

Teaser The Finals

The Finals to nadchodząca gra studia, którą twórcy po raz pierwszy zaprezentowali wczoraj na targach Gamescom. Niestety, mowa tu jedynie o kilkunastosekundowym teaserze, który pozostawia więcej domysłów, aniżeli konkretów. Wiadomo jednak, że gra będzie shooterem wypełnionym akcją.

Zobacz też: Czy gry z PS4 działają na PS5

Walki będą toczyć się na futurystycznych arenach, a sama rozgrywka ma być dynamiczna i pełna akcji. Twórcy nie ujawnili wiele, natomiast już niedługo wystartują playtesty, dzięki którym gracze będą mogli na własnej skórze przekonać się, czym The Finals w ogóle jest.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!