The Game Awards 2022 będzie znacznie krótsze. Organizatorzy wyciągają wnioski z feedbacku widzów

The Game Awards 2022

Wygląda na to, że Geoff Keighley planuje przeprowadzić niemały eksperyment tegorocznym rozdaniem statuetek The Game Awards. Gala, od której dzieli nas już zaledwie kilka dni, ma w tym roku być znacznie krótsza. Jest to efekt wniosków wyciągniętych z poprzedniej edycji wydarzenia.

Krótsze rozdanie The Game Awards 2022

The Game Awards 2022

The Game Awards w ostatnich latach stało się jednym z najważniejszych wydarzeń gamingowych. Geoff Keighley został twarzą gali, która decyduje o tym, jakie gry najlepiej wspomina się w danym roku. Organizator doszedł jednak do wniosku, że jego wydarzenie nie jest jeszcze perfekcyjne.

Tegoroczna gala, która odbędzie się już w czwartek, 8 grudnia, wprowadzi kilka zmian w formacie. Ze względu na feedback graczy Keighley wraz ze swoim zespołem zdecydował się skrócić całe wydarzenie. Jak stwierdził ostatnio na Twitterze, wiele gier i deweloperów chce być częścią tego eventu, ale starają się skrócić tę część, żeby dostarczyć graczom bardziej kompaktowe doświadczenie.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 5000 zł

Pytanie, jak organizatorom uda się pogodzić liczbę planowanych prezentacji z rozdaniem wszystkich statuetek. Keighley na Reddicie zapowiadał ostatnio, że podczas TGA 2022 zobaczymy kilkadziesiąt różnych produkcji. Przed nami bardzo ciekawe wydarzenie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!