Hellblade 2, Gears 6, czy może niezapowiedziany projekt Kojimy? Xbox zapowiada nowości na The Game Awards

Hellblade 2 Gears 5 The Outer Wilds

Już 8 grudnia odbędzie się gala The Game Awards. To nie tylko nagrody dla gier z mijającego roku, ale też ogromne wydarzenie przedstawiające różne zapowiedzi oraz nowinki na temat produkcji wyczekiwanych w przyszłości. Tym samym Xbox zaprosił swoich fanów, aby pamiętali sprawdzić, co dla nich przygotował tego wyjątkowego dnia.

Xbox zaprasza na galę The Game Awards 2023

Fani subskrybujący newsletter Xboxa właśnie odebrali dziś ciekawą wiadomość. „Zieloni” zaprosili ich do oglądania gali The Game Awards, która odbędzie się już w nocy z 7 na 8 grudnia.

A to może oznaczać tylko jedno. Xbox zapowiedział bowiem „ważne ogłoszenia”, co uruchamia całą machinę spekulacji.

Wiemy przecież, że „Gigant z Redmond” ma jeszcze sporo do ujawnienia. Gracze czekają na chociażby State of Decay 3, Hellblade 2, wieści w sprawie nowych Gearsów albo nieujawnionego jeszcze projektu, nad którym Xbox współpracuje z Hideo Kojimą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety nie wiemy, co konkretnie zostanie przedstawione na początku przyszłego miesiąca. Jedno jest jednak pewne – jeżeli ktoś jest fanem Xboxa, to zdecydowanie warto zarwać nockę, aby dowiedzieć się o wszelkich nowościach jak najprędzej.

Zobacz też: Gry podobne do Cyberpunk 2077

Tymczasem przypomnijmy, że wydarzenie The Game Awards rozpocznie się już 8 grudnia o godzinie 1:30 polskiego czasu. Oczekujący na start gali powinni więc nastawić budziki.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.