The Good Life zawita do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

The Good Life

Biblioteka Xbox Game Pass stale się powiększa, co cieszy wielu graczy. Tak się składa, że właśnie poznaliśmy dokładną datę premiery The Good Life, czyli wyczekiwanej gry, która już w 2019 roku została zapowiedziana jako tytuł, który trafi do usługi Microsoftu w dniu swojego debiutu. To całkiem ciekawie zapowiadające się połączenie RPG-a i kryminału.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

The Good Life w Xbox Game Pass od dnia premiery

Zwiastun The Good Life

The Good Life to opowieść o młodej reporterce imieniem Naomi, która przybywa do Rainy Woods, czyli „najszczęśliwszego miasteczka na Ziemi”. Po dotarciu na miejsce bohaterka natrafia na zwłoki kobiety i zobowiązuje się rozwiązać zagadkę jej morderstwa. Jakby tego było mało, Naomi szybko przekonuje się na własnej skórze (lub futrze), że po zmroku mieszkańcy Rainy Woods zamieniają się w koty i psy.

Premiera The Good Life odbędzie się 15 października 2021 roku i zgodnie z zapowiedzią sprzed lat, tego samego dnia gra trafi również do Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Amerykanów uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z