Ja, Inkwizytor ma nowy tytuł. Jest też kolejny zwiastun gry na podstawie prozy Jacka Piekary

The Inquisitor

Na początku sierpnia poinformowano, że Ja, Inkwizytor – nadchodząca gra wideo na podstawie powieści Jacka Piekary – zadebiutuje w 2023 roku, a wydawcą będzie firma Kalypso Media Group. Tymczasem deweloperzy ze studia The Dust postanowili przypomnieć graczom o swoim nadchodzącym dziele. Twórcy opublikowali bowiem kolejny zwiastun, a także ujawnili nowy tytuł swojej produkcji.

Studio The Dust prezentuje nowy zwiastun gry The Inquisitor

The Inquisitor – zwiastun z fragmentami rozgrywki

Okazuje się, że gra studia The Dust ukaże się na rynku jako The Inquisitor. We wspomnianym zwiastunie nie zabrakło natomiast fragmentów rozgrywki, które pozwalają sprawdzić, jak wspomniana produkcja prezentuje się w akcji. Tytuł ponownie nie zachwyca oprawą wizualną i nie zapowiada się na to, by wspomniany aspekt uległ poprawie. Mimo wszystko warto jednak rzucić okiem na powyższy zwiastun i wyrobić sobie własne zdanie.

Jesteś Mordimerem Madderdinem, jednym z inkwizytorów w służbie Boga. Święte Officjum wysłało cię do przepełnionego grzesznikami miasta Koenigstein. Wykonaj zlecone ci zadanie, rozwiąż sprawę tajemniczego morderstwa, rozpraw się z innowiercami i jednocześnie odkryj prawdę o mrocznym złu z innego świata, które próbuje się z niego uwolnić.

– głosi opis produkcji na Steam.

Zobacz też: Komendy do Minecraft

The Inquisitor zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Produkcja studia The Dust ma zadebiutować na wymienionych platformach w czwartym kwartale przyszłego roku. Dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie dać szansę grze na podstawie powieści Jacka Piekary.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.