The Invincible na kolejnym gameplayu. Planeta Regis III prezentuje się naprawdę znakomicie

The Invincible

Na początku 2022 roku The Invincible opuściło najwcześniejszą fazę produkcji i przeszło do kolejnego etapu. Od tamtego momentu deweloperzy ze studia Starward Industries coraz śmielej dzielili się szczegółami na temat swojej nadchodzącej produkcji. Wczoraj w sieci pojawił się kolejny materiał prezentujący część możliwości tego tytułu.

The Invincible na 10-minutowym gameplayu przedstawia niektóre przydatne narzędzia

The Invincible — gameplay

Na kanale Sector.sk pojawił się materiał prezentujący 10-minutowy fragment rozgrywki z The Invincible. Wideo ukazuje trochę szerzej eksplorację nieprzyjemnego środowiska Regis III. Szczególną uwagę należy zwrócić na wykorzystywane narzędzia ułatwiające eksplorację, takie jak immersyjna mapa oraz radar pozwalający przyjrzeć się bliżej tajemnicom skrywanym przez piaski tej planety. Gameplay prezentuje się naprawdę bardzo ciekawie, a warstwa wizualna produkcji stoi na wysokim poziomie.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 4000 zł

Przedstawiony fragment rozgrywki okraszony został co prawda angielskim dubbingiem, jednak produkcja będzie oferować także polską wersję językową. Data premiery The Invincible nie jest jeszcze znana, jednak ma mieć miejsce w 2023 roku. Gra zadebiutuje na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S, omijając tym samym poprzednią generację konsol.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.