The Invincible na PGA 2022! Na poznańskich targach będzie można zagrać w grę na podstawie powieści Lema

The Invincible

The Invincible od Starward Industries to jedna z najciekawiej zapowiadających się gier 2023 roku. Okazuje się, że w produkcję na podstawie powieści Stanisława Lema będzie można zagrać już na dniach. Trzeba się jednak wybrać na targi Poznań Game Arena 2022.

The Invincible na Poznań Game Arena 2022 – grywalna wersja gry będzie dostępna na targach

The Invincible
The Invincible

W dniach 7-9 października odbędą się targi PGA 2022 w Poznaniu. Odwiedzających wydarzenie czeka masa atrakcji, ale jednym z najciekawszych będzie fakt, iż na targach pojawi się grywalna wersja Niezwyciężonego. Wszyscy chętni gracze, którzy stawią się na tegorocznej edycji Poznań Game Arena, będą mogli zagrać w The Invincible i na własne oczy przekonać się, jaką produkcję szykuje Stardward Industries. Dla potrzeb targów deweloperzy przygotowali fragment gry na mniej więcej godzinę.

Przeczytaj też: Kody do GTA 5

W tym miejscu warto zaznaczyć, że podczas PGA 2022 gracze będą mogli zagrać w The Invincible po raz pierwszy na świecie. Jest to więc nie lada gratka dla osób, które wyczekują tej produkcji, jak i miłośników Stanisława Lema. A Wy zamierzacie zjawić się na tegorocznej edycji poznańskich targów? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.