Resident Evil doczekał się nowego filmu krótkometrażowego! Oglądaj teraz za darmo i w języku polskim

The Keeper's Diary: A Biohazard Story

Resident Evil to bez wątpienia najpopularniejsza marka w horrorowym świecie gamingu. Nic więc dziwnego, że doczekała się ona wielu fanowskich inicjatyw. Jedną z nich jest też debiutujący dziś film krótkometrażowy The Keeper’s Diary.

Film The Keeper’s Diary: A Biohazard Story już dostępny

The Keeper’s Diary: A Biohazard Story

The Keeper’s Diary: A Biohazard Story to ekranizacja tytułowego wpisu w dzienniku, który możemy znaleźć w posiadłości z oryginalnego Resident Evil i jego remake’u z 2002 roku. Notatka została sporządzona przez pracownika korporacji Umbrella.

Za reżyserię filmu odpowiada Andrew Saullo. Główne role zagrali Charlie Kraslavsky i Gracie Madsen.

Fanowska produkcja jest już dostępna do obejrzenia za darmo pod powyższym linkiem na YouTube. Warto wspomnieć, że oferuje ona nam polskie napisy. Sprawa ta na pewno ucieszy licznych rodzimych fanów Resident Evil.

Sam film jest dosyć krótki i zamyka się w okolicach 20 minut. Niemniej trzeba przyznać, że został wykonany bardzo profesjonalnie. Z całą pewnością warto go sprawdzić!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: YouTube

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2482 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.