The Last Case of Benedict Fox: Definitive Edition z datą premiery. Polska gra debiutuje na PS5

The Last Case of Bendict Fox: Definitive Edition

Już pod koniec września ubiegłego roku zapowiedziano, że The Last Case of Benedict Fox doczeka się wersji Definitive Edition. Wówczas poinformowano również, że polska metroidvania pojawi się na PS5. Dzisiaj natomiast ujawniono dokładną datę premiery nowego wydania ubiegłorocznej produkcji studia Plot Twist.

Premiera The Last Case of Benedict Fox: Definitive Edition jeszcze w tym miesiącu

The Last Case of Benedict Fox: Definitive Edition – zwiastun z datą premiery

Zgodnie z przekazanymi informacjami premierę The Last Case of Benedict Fox: Definitive Edition zaplanowano na 26 marca 2024 roku. Wówczas produkcja polskiego studia Plot Twist zadebiutuje na PlayStation 5. Posiadacze gry w wersji na Xbox Series X|S oraz komputery osobiste będą natomiast mogli pobrać darmową aktualizację.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Plot Twist ciężko pracowało nad aktualizacją The Last Case of Benedict Fox, aby uwzględnić opinie naszej pełnej pasji społeczności i lepiej zrealizować naszą pierwotną wizję gry. Teraz jesteśmy gotowi przedstawić ten ekscytujący tytuł z gatunku metroidvania zupełnie nowej grupie graczy na PS5, jednocześnie zapewniając naszej społeczności na Xbox i PC aktualizację, na którą cierpliwie czekali.

– komentuje Paweł Czapla, dyrektor generalny studia Plot Twist.

W The Last Case of Benedict Fox: Definitive Edition pojawią się m.in. nowe zadania i łamigłówki, a także nowe treści fabularne, które pozwolą lepiej poznać przeszłość głównego bohatera. Plot Twist przebudowało również system walki, który ma być bardziej płynny i dynamiczny, a także usprawnili eksplorację. Gracze otrzymają również dostęp do nowego obszaru, w którym będą mogli doskonalić swoje umiętności.

Na koniec przypomnijmy, że The Last Case of Benedict Fox zadebiutowało na rynku 27 kwietnia 2023 roku na PC i Xbox Series X|S. Od momentu premiery produkcja polskiego studia dostępna jest również w bibliotece Xbox Game Pass.

Źródło: Steam

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.