Abby powróci w The Last of Us 3? Aktorka zdradza, czy chciałaby ponownie wcielić się w swoją postać

The Last of Us 2 Abby

Od premiery The Last of Us 2 minęły ponad dwa lata. Druga część serii studia Naughty Dog wywołała sporo kontrowersji, które w dużej mierze związane były z postacią Abby, w którą wcieliła się Laura Bailey. Okazuje się, że negatywne komentarze fanów, a nawet otrzymywane od niektórych graczy groźby śmierci nie zniechęciły aktorki do wspomnianej roli. Bailey przyznała bowiem, że chętnie ponownie wcieliłaby się w postać, która do dziś wzbudza wśród miłośników The Last of Us duże emocje.

REKLAMA

Laura Bailey „zdecydowanie” wróciłaby do roli Abby znanej z The Last of Us 2

The Last of Us 2 – zwiastun fabularny Abby

W rozmowie z serwisem ComicBook.com aktorka zapowiedziała, że jeśli tylko nadarzy się taka okazja, to z pewnością jeszcze raz zdecyduje się zagrać Abby. Bailey podkreśliła, że zdaje sobie sprawę z różnego rodzaju kontrowersji wokół swojej postaci, ale – jak sama zaznacza – była to „jedna z najbardziej wpływowych ról” w jej karierze, dlatego „zdecydowanie” chciałaby ponownie wcielić się we wspomnianą bohaterkę.

Zobacz też: Najlepsze kamery do streamowania

Warto wspomnieć, że Neil Druckmann – Scenarzysta i dyrektor kreatywny dwóch pierwszych części The Last of Us – już w zeszłym roku informował, że posiada gotowy zarys fabularny trzeciej odsłony serii. Niewykluczone, że w produkcji ponownie zobaczymy Laurę Bailey w roli Abby. Na potwierdzenie tej tezy z pewnością będziemy musieli jednak nieco poczekać.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!