Naughty Dog zaprasza na The Last of Us Day z okazji 10-lecia gry! Fani mogą być jednak rozczarowani…

The Last of Us 2 Ellie

Dziś informowaliśmy o spekulacjach, jakie wzbudził jeden z postów aktorki pracującej przy The Last of Us 2. Shannon Woodward opublikowała bowiem na swoim Instagramie zdjęcie, które podpisała słowami „ściśle tajny projekt”, co wywołało niemałe poruszenie i dyskusje na temat możliwego postępu prac nad trzecią odsłoną serii. Nawet jeżeli rzeczywiście jest coś na rzeczy, Naughty Dog przy okazji The Last of Us Day zdaje się nie być jeszcze gotowe, by dzielić się jakimikolwiek wieściami.

The Last of Us Day i świętowanie 10-lecia gry bez zapowiedzi przyszłych projektów

The Last of Us Day jest organizowanym co roku przez Naughty Dog wydarzeniem, które upamiętnia dzień, gdy epidemia w grze wyznaczyła początek „nowego świata” – 26 września 2013. W tym roku obchodzimy więc 10-lecie, z okazji którego odbędzie się transmisja, jednak twórcy nie mają zbyt obiecujących wieści. Jak podają na platformie X (dawny Twitter) deweloperzy, nie zostaną zaprezentowane żadne zapowiedzi przyszłych projektów – dotyczy to zarówno gier, jak i seriali.

Czego zatem mogą spodziewać się gracze? Twórcy we wpisie wspomnieli jedynie o ogłoszeniach dotyczących grafik czy gadżetów z gry. Zainteresowani mogą jednak sami sprawdzić, co przygotowało Naughty Dog, oglądając transmisję jutro o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Zobacz też: Gry podobne do The Last of Us

Wszystko wskazuje więc na to, że w tym roku nie będziemy świętować tego dnia z wielkimi zapowiedziami w tle. Sporo fanów na Reddicie miało nadzieje na ogłoszenia dotyczące trzeciej odsłony gry lub The Last of Us Factions, jednak zgodnie z komunikatem Naughty Dog, tym razem trzeba będzie obejść się smakiem.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.