The Last of Us mogło dostać drugi dodatek. Neil Druckmann ujawnia po latach pomysł na fabularne DLC

The Last of Us

The Last of Us finalnie otrzymało tylko jeden dodatek fabularny, ale wcale nie musiało tak być. Informacje na ten temat po latach wyjawił sam Neil Druckmann. Według niego niewydane nigdy kolejne DLC miało skupiać się na matce Ellie, Annie.

Naughty Dog myślało nad stworzeniem kolejnego fabularnego dodatku do The Last of Us

Zwiastun The Last of Us

Podczas jednego z ostatnich wywiadów Neil Druckmann wyjawił, że Naughty Dog rozważało wydanie jeszcze jednego fabularnego DLC do The Last of Us. Projekt najpierw zaczął się jako animowany film krótkometrażowy, a następnie przerodził się właśnie w dodatek.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Historia rozszerzenia miała skupiać się na matce Ellie, Annie. Jak wyjaśnia Druckmann, pomysł ten jednak upadł. The Last of Us skończyło więc z jednym fabularnym dodatkiem znanym jako Left Behind.

Zobacz też: Kody do The Forest

Sama historia matki Ellie powróci jednak w produkowanym przez HBO serialu na podstawie gry. Annie ma pojawić się w jednym z odcinków telewizyjnej produkcji.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.