The Last of Us Part 1 Firefly Edition zadebiutuje w Europie. Znamy datę premiery i cenę specjalnego wydania

the last of us part 1

Kiedy w połowie roku 2022 zbliżała się premiera odświeżonej wersji The Last of Us Part 1, niektórzy wciąż nie byli pewni, czy potrzebujemy do szczęścia tego tytułu. Gra wreszcie trafiła jednak do sprzedaży, zebrała bardzo dobre recenzje, a specjalne wydanie Firefly Edition w Stanach Zjednoczonych rozeszło się jak świeże bułeczki.

The Last of Us Part 1 Firefly Edition z datą premiery w Europie

Firefly Edition do tej pory dostępne było tylko w Stanach Zjednoczonych. Wydanie sprzedawano w kilku partiach, wszystkie kopie wyprzedały się błyskawicznie i spóźnieni kolekcjonerzy stali przed wydatkiem sięgającym nawet kilku tysięcy złotych.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

PlayStation i Naughty Dog zadbało teraz o to, żeby The Last of Us Part 1 Firefly Edition trafiło do większej liczby graczy. Studio poinformowało ostatnio na swoim Twitterze, że zbliża się debiut specjalnego wydania w Europie.

Przeczytaj też: Najlepsze gry strategiczne

The Last of Us Part 1 Firefly Edition zadebiutuje po naszej stronie Oceanu już 26 stycznia 2023 roku. Kolekcjonerską edycję będzie można zakupić bezpośrednio w sklepie Sony, a jej cenę w Europie wyznaczono na niecałe 110 Euro. Niestety sklep PlayStation Direct nie został jeszcze uruchomiony w naszym kraju. Polscy fani The Last of Us będą musieli skorzystać z pomocy znajomych z Niemiec czy Wielkiej Brytanii.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.