The Last of Us Part 1 Firefly Edition zadebiutuje w Europie. Znamy datę premiery i cenę specjalnego wydania

the last of us part 1

Kiedy w połowie roku 2022 zbliżała się premiera odświeżonej wersji The Last of Us Part 1, niektórzy wciąż nie byli pewni, czy potrzebujemy do szczęścia tego tytułu. Gra wreszcie trafiła jednak do sprzedaży, zebrała bardzo dobre recenzje, a specjalne wydanie Firefly Edition w Stanach Zjednoczonych rozeszło się jak świeże bułeczki.

The Last of Us Part 1 Firefly Edition z datą premiery w Europie

Thanks to our partners at PlayStation for getting #TheLastofUsPartI Firefly Edition to more fans! https://t.co/WCNm750BPt

— Naughty Dog (@Naughty_Dog) December 22, 2022

Thanks to our partners at PlayStation for getting #TheLastofUsPartI Firefly Edition to more fans! https://t.co/WCNm750BPt

— Naughty Dog (@Naughty_Dog) December 22, 2022

Firefly Edition do tej pory dostępne było tylko w Stanach Zjednoczonych. Wydanie sprzedawano w kilku partiach, wszystkie kopie wyprzedały się błyskawicznie i spóźnieni kolekcjonerzy stali przed wydatkiem sięgającym nawet kilku tysięcy złotych.

PlayStation i Naughty Dog zadbało teraz o to, żeby The Last of Us Part 1 Firefly Edition trafiło do większej liczby graczy. Studio poinformowało ostatnio na swoim Twitterze, że zbliża się debiut specjalnego wydania w Europie.

Przeczytaj też: Najlepsze gry strategiczne

The Last of Us Part 1 Firefly Edition zadebiutuje po naszej stronie Oceanu już 26 stycznia 2023 roku. Kolekcjonerską edycję będzie można zakupić bezpośrednio w sklepie Sony, a jej cenę w Europie wyznaczono na niecałe 110 Euro. Niestety sklep PlayStation Direct nie został jeszcze uruchomiony w naszym kraju. Polscy fani The Last of Us będą musieli skorzystać z pomocy znajomych z Niemiec czy Wielkiej Brytanii.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!