The Last of Us Part 2 Remastered z mierzy się z review-bombingiem. Ale hejterzy przegrywają tę walkę

The Last of Us Part 2 Metacritic

Jeszcze dzisiaj informowaliśmy o tym, że The Last of Us Part 2 Remastered okazał się całkiem sporym sukcesem w naszym kraju. Mimo jednak wydawałoby się dużego zainteresowania, nie zabrakło osób, którym odświeżenie przygód Ellie i Abby nie przypadło do gustu. Widać to po ilości negatywnych ocen w serwisie Metacritic.

Bombardowanie ocen The Last of Us Part 2 Remastered nie przyniosło zamierzonego celu

Zestawienie ocen The Last of Us Part 2 Remastered w serwisie Metacritic

The Last of Us Part 2 Remastered zmierzyło się z tak zwanym review bombingiem, czyli celowym zaniżaniem ocen danej produkcji bez podania konstruktywnej przyczyny. Tym razem jednak atak okazał się bezskuteczny, bowiem pozycja wciąż cieszy się wysoką oceną, a w recenzjach dominują opinie fanów i faktycznych graczy. Niewykluczone też, że Metacritic aktywnie wyłapuje hejterskie opinie i kasuje je z serwisu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gra stała się kontrowersyjna za sprawą rychłego odświeżenia po premierze wersji pierwotnej. Wielu graczy uważa, że wrzucanie na rynek edycji Remastered dla tytułu z 2020 roku nie ma sensu i jest to tak zwany „skok na kasę”. Ostatnio w sprawie wypowiedział się nawet sam deweloper gry.

Jak widać, niektórzy przeciwnicy remastera drugiej części The Last of Us postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i zaczęli bezpodstawnie wystawiać najniższe możliwe noty bez podania konkretnej przyczyny. W tym przypadku zabieg ten jednak ewidentnie się nie udał.

Źródło: Metacritic

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.