Gameplay z The Last of Us 2 Remastered wyciekł do sieci. Gracz kupił grę 6 dni przed premierą

The Last of Us Part 2 Remastered

W tym tygodniu swoją premierę będzie miała odświeżona wersja drugiej części The Last of Us. Do tego czasu sklepy mają nałożone embargo, które zakazuje sprzedaży gry we wcześniejszym terminie. Jeden ze sprzedawców owy zakaz jednak złamał, co poskutkowało wyciekiem materiałów z gry do sieci.

Nowy tryb w The Last of Us Part 2 Remastered ujawniony na gameplayu

Powyższy film przedstawia nowy tryb No Return, czyli głośno zapowiadany wariant rozgrywki w stylu roguelike, który pojawi się w grze. Na gameplayu widać możliwość sterowania wybraną postacią oraz sposób, w jaki owy tryb jest poprowadzony. Poza skrawkiem rozgrywki, do sieci wyciekł także ekran wyboru postaci wraz z przypisanymi skórkami do każdej z nich.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Użytkownik Reddita, który opublikował powyższy zrzut, twierdzi, że udało mu się kupić grę 6 dni przed oficjalną premierą. Oznacza to zatem, że embargo nałożone przez wydawcę zostało złamane. Oficjalna data wydania The Last of Us Part 2 Remastered wypada w najbliższy piątek, 19 stycznia 2024 roku.

Źródło: Reddit

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.