The Last of Us Part 2 – zobaczcie porównanie oryginału z remasterem. Film pokazuje, jak zmieniła się gra

The Last of Us Part II - porównanie oryginał vs remaster

Oficjalnie wiemy już, że The Last of Us Part 2 Remastered zadebiutuje w przyszłym roku. Warto więc zapoznać się z porównaniem, które zestawia grafikę odświeżonej wersji gry z oryginałem. Rzecz jasna o ogromnych zmianach nie mogło być mowy.

The Last of Us Part 2 – remaster vs oryginał

Porównanie The Last of Us Part 2 Remastered i oryginału

Powyższe porównanie remastera The Last of Us Part 2 z oryginałem wskazuje, że zmiany są delikatne i co najwyżej kosmetyczne. Tego oczywiście spodziewała się większość z nas, bo przez 3 lata ciężko mówić o jakimkolwiek większym postępie technologicznym.

Z drugiej strony Naughty Dog było w stanie obiecać nam kilka graficznych nowości. Mowa tu chociażby o podbiciu rozdzielczości tekstur, lepszym cieniowaniu czy zwiększonym zasięgu renderowania.

Naturalnie gra wzbogaci się także o dwa tryby – jakości w 4K i wydajności w 1440p skalowanym do 4K. Ponadto limit liczby klatek będzie mógł zostać wyłączony w przypadku telewizorów z funkcją zmiennej częstotliwości odświeżania.

Zobacz też: Gry podobne do Cyberpunk 2077

Fani oczekujący na The Last of Us Part 2 Remastered powinni pamiętać, że tytuł ten pojawi się w sklepach już 24 stycznia. Naturalnie będzie dostępny wyłącznie na PS5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.