The Last of Us Part 2 Remastered z trzema nowymi poziomami! Sony oficjalnie potwierdza

The Last of Us Part 2 Remastered

Już z oficjalnej zapowiedzi The Last of Us Part 2 Remastered wiedzieliśmy, że gra będzie zawierać „nowe” poziomy. Miały one pochodzić z zawartości, która wcześniej ostatecznie nie trafiła do finalnej wersji gry. Teraz Sony oficjalnie potwierdziło ich liczbę i nazwy.

The Last of Us Part 2 Remastered – 3 nowe poziomy

Zwiastun The Last of Us Part 2 Remastered

Trzy nowe poziomy w The Last of Us Part 2 Remastered to Sewers, Jackson Party i Boar Hunt. Pierwszy z nich jest najbardziej tajemniczy – wygląda bowiem na to, że jako jedyny nie został ujęty w zwiastunie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Biorąc jednak pod uwagę, że najprawdopodobniej będzie powiązany z eksploracją kanałów ściekowych, możemy spodziewać się po nim rozgrywki skupionej nieco bardziej na horrorze. Z kolei Boar Hunt zostało najpewniej przedstawione w środku fragmentu dotyczącego utraconych poziomów, gdzie to uzbrojona Ellie podąża ścieżką ze śladami krwi.

Jeśli natomiast chodzi o Jackson Party, w zwiastunie widać osadę ustrojoną w dekoracje. Przyjmujemy więc, że ta część gry będzie w jakiś sposób powiązana ze sceną, w której Ellie tańczyła z Diną.

Zobacz też: Gry podobne do Cyberpunk 2077

Pełny opis wszystkich nowości w The Last of Us Part 2 Remastered można przeczytać w PS Store. Przypomnijmy, że odświeżona dla PS5, druga część gry pojawi się na rynku już 19 stycznia 2024 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.