Jak zaktualizować The Last of Us Part 2 z wersji na PS4 do PS5? Naugty Dog wyjaśnia

The Last of Us Part 2 Remastered

The Last of Us Part 2 Remastered zadebiutuje już niebawem. Tymczasem sporo graczy ma swój egzemplarz gry wydany na PS4. Specjalnie dla nich Naughty Dog wytłumaczyło, jak zaktualizować ją do najnowszej wersji.

The Last of Us Part 2 – aktualizacja gry z PS4 do remastera na PS5

Naughty Dog opublikowało dziś krótki poradnik, w którym tłumaczy, jak zaktualizować The Last of Us Part 2 do wersji na PS5. Opis dotyczy przede wszystkim osób, które kupiły grę w wersji pudełkowej na PS4.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gdy The Last of Us Part 2 Remastered zostanie wydane, wystarczy, że posiadacze płyt włożą je do swoich konsol PS5. Wtedy zaistnieje możliwość pobrania digitalowej wersji remastera.

Najpierw trzeba będzie jednak za niego dodatkowo zapłacić. Kwota ta wynosi 10 dolarów (ok. 40 zł), choć Naughty Dog zaznacza, że może się ona różnić w zależności do kraju. Nie wiemy więc jeszcze, ile za upgrade zapłacą polscy użytkownicy.

Naturalnie wszystko wygląda zupełnie prościej, gdy już wcześniej byliśmy posiadaczami cyfrowej edycji tytułu. Wtedy wystarczy uiścić wyżej wspomnianą opłatę, a następnie cieszyć się grą.

Zobacz też: Gry na Commodore 64

Na koniec zaznaczmy, że The Last of Us Part 2 Remastered pojawi się na rynku 19 stycznia. Produkcja ta zadebiutuje wyłącznie na PS5 – jak na razie nie ma bowiem informacji, jakoby miała też zawitać na PC.

Źródło: Twitter / Naughty Dog

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.