The Last of Us Part I opóźnione na PC. Gracze będą musieli poczekać chwilę dłużej

The Last of Us Part 1

The Last of Us: Part I to dostosowany do nowoczesnych standardów remake pierwszej części serii. Gra zadebiutowała już w zeszłym roku na PS5, ale przed nami jeszcze jej premiera na komputery osobiste. Jak się okazuje, ta została przesunięta o około trzy tygodnie.

The Last of Us Part I zadebiutuje na PC 28 marca

Naughty Dog poinformowało dziś za pośrednictwem Twittera o przesunięciu premiery The Last of Us Part I na PC. Remake uznanej gry zadebiutuje więc ostatecznie na „blaszakach” 28 marca, czyli niewiele ponad trzy tygodnie od pierwotnej daty. Decyzję tę studio uargumentowało chęcią zaprezentowania produkcji w najlepszym możliwym stanie.

Zobacz też: Jaki monitor do 500 zł kupić?

The Last of Us Part I jest już dostępne na PS5 od września 2022 roku. Gra została bardzo ciepło przyjęta przez recenzentów, którzy według portalu Metacritic ocenili ją na średnio 88 punktów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2329 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.