The Last of Us Part I opóźnione na PC. Gracze będą musieli poczekać chwilę dłużej

The Last of Us Part 1

The Last of Us: Part I to dostosowany do nowoczesnych standardów remake pierwszej części serii. Gra zadebiutowała już w zeszłym roku na PS5, ale przed nami jeszcze jej premiera na komputery osobiste. Jak się okazuje, ta została przesunięta o około trzy tygodnie.

REKLAMA

The Last of Us Part I zadebiutuje na PC 28 marca

The Last of Us Part I PC will now be released on March 28. An update from our team: pic.twitter.com/lvApDT71Xj

— Naughty Dog (@Naughty_Dog) February 3, 2023

The Last of Us Part I PC will now be released on March 28. An update from our team: pic.twitter.com/lvApDT71Xj

— Naughty Dog (@Naughty_Dog) February 3, 2023

Naughty Dog poinformowało dziś za pośrednictwem Twittera o przesunięciu premiery The Last of Us Part I na PC. Remake uznanej gry zadebiutuje więc ostatecznie na „blaszakach” 28 marca, czyli niewiele ponad trzy tygodnie od pierwotnej daty. Decyzję tę studio uargumentowało chęcią zaprezentowania produkcji w najlepszym możliwym stanie.

Zobacz też: Jaki monitor do 500 zł kupić?

The Last of Us Part I jest już dostępne na PS5 od września 2022 roku. Gra została bardzo ciepło przyjęta przez recenzentów, którzy według portalu Metacritic ocenili ją na średnio 88 punktów.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!