The Last of Us Remake przepełnione najmniejszymi detalami. Wiemy, ile waży Joel

The Last of Us

The Last of Us Part 1 zadebiutowało 2 września 2022 roku na PS5, a produkcja zebrała bardzo wysokie oceny od recenzentów. Krytycy docenili oprawę graficzną w odświeżeniu Naughty Dog, ale nie szczędzili pochwał również w zakresie detali – o jednym z nich warto wspomnieć poniżej.

REKLAMA

Wagi w The Last of Us Remake działają

#PS5Share, #TheLastofUsPartI This is just INSANE… The attention to detail @Naughty_Dog has… pic.twitter.com/sY0V51OG1o

— Mitchell O’Brien (@mitchob1012) September 2, 2022

#PS5Share, #TheLastofUsPartI This is just INSANE… The attention to detail @Naughty_Dog has… pic.twitter.com/sY0V51OG1o

— Mitchell O’Brien (@mitchob1012) September 2, 2022

Jednym ze szczegółów remake’u The Last of Us są z pewnością działające wagi. Jedną z nich możemy spotkać w toaletach w hotelu, co dobrze uwiecznił użytkownik na Twitterze – Mitchell O’Brien. Podczas przemierzania kolejnych poziomów tytułu stanął na jednej z wag, co pozwoliło sprawdzić, ile waży Joel.

Urządzenie wskazało na wartość 200 funtów, a więc lekko ponad 90 kilogramów. Biorąc jednak pod uwagę wyposażenie, które nosi ze sobą Joel, można uznać, że główny bohater pierwszej odsłony marki The Last of Us waży między 80 a 85 kg – wcześniej oczywiście zakładając, że waga kilku broni nie przekracza 10 kg.

Przeczytaj też: Słuchawki do PS5 – najlepsze modele

The Last of Us Part I jest pełne detali, bo możemy tutaj wspomnieć również o uchodzącej z piłki powietrzu, jeśli w nią wcześniej strzelimy czy Ellie uciekającej od promienia światła latarki, gdy próbujemy ją razić.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!