Sony chwali się wysokimi ocenami The Last of Us Remake w nowym zwiastunie

The Last of Us Remake

Od premiery The Last of Us Remake na konsolach PlayStation 5 minęły ponad 3 tygodnie. Odświeżona wersja przygód Joela i Ellie zebrała świetne oceny. Nic więc dziwnego, że Sony postanowiło przypomnieć graczom o zachwytach recenzentów. Japońska firma opublikowała bowiem zwiastun, który przedstawia pozytywne opinie na temat wspomnianej produkcji.

Nowy zwiastun The Last of Us Remake przypomina o zachwytach recenzentów

The Last of Us Remake – zwiastun z ocenami

The Last of Us Remake może pochwalić się średnią ocen na poziomie 88% (na podstawie 121 opinii) w serwisie OpenCritic. Recenzenci chwalili produkcję przede wszystkim za ulepszoną oprawę audiowizualną, a także za wprowadzenie całej masy ułatwień dostępu, którymi jeszcze przed premierą gry zachwycony był nawet Phil Spencer – szef marki Xbox.

Niestety The Last of Us Remake nie jest produktem bez skazy. Bez wątpienia największym problemem odświeżonej wersji przygód Joela i Ellie jest cena. Warto bowiem przypomnieć, że za standardową wersję gry w PlayStation Store trzeba zapłacić aż 339 złotych.

Zobacz też: Kody do Minecraft

Jeszcze w tym roku The Last of Us Remake ma zadebiutować na komputerach osobistych. Niestety do tej pory Sony nie ujawniło, kiedy gracze PC będą mieli okazję zapoznać się z odświeżoną wersją przygód Joela i Ellie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.