The Legend of Tianding zmierza do Xbox Game Pass. Kapitalne recenzje na Steamie napawają optymizmem

The Legend of Tianding

Przedwczoraj Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę października 2022. Na liście zabrakło co prawda The Legend of Tianding, ale dzisiaj dowiedzieliśmy się, że w istocie ta produkcja również zmierza do abonamentu Amerykanów. Nic, tylko się cieszyć!

REKLAMA

The Legend of Tianding trafi do Xbox Game Pass

Zwiastun The Legend of Tianding

The Legend of Tianding to pełna akcji platformówka, inspirowana historią tytułowego Tiandinga, czyli „tajwańskiego Robin Hooda”. Akcja opowieści rozgrywa się w latach 20. XX wieku, a my wcielamy się we wspomnianego bohatera, walczącego z japońskim reżimem. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim stawiać czoła przeciwnikom – począwszy od zwykłych funkcjonariuszy, na wszelkiej maści rzezimieszkach kończąc.

Przeczytaj też: Jak udostępnić internet z telefonu na laptopa

The Legend of Tianding zadebiutuje w bibliotece Xbox Game Pass już 31 października 2022 roku. W ramach abonamentu Microsoftu zagramy na PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!