Nowa Zelda to za mało? Do Nintendo Switch Online trafiły dwie kultowe odsłony tej serii

The Legend of Zelda Orcale of Ages i The Legend of zelda orcale of seasons

Nintendo Switch Online to całkiem ciekawa usługa, w ramach której abonenci korzystający z konsoli „Wielkiego N” zyskują dostęp do kilku interesujących korzyści. Jedną z nich jest bez wątpienia możliwość ogrywania klasycznych produkcji z portfolio japońskiego przedsiębiorstwa. Tym razem do tej kolekcji dołączyły dwie kultowe pozycje z cyklu The Legend of Zelda.

The Legend of Zelda Orcale of Ages i The Legend of Zelda Orcale of Seasons dostępne w ramach Nintendo Switch Online

The Legend of Zelda Orcale of Ages i The Legend of Zelda Orcale of Seasons — trailer

Po aktualizacji katalogu gier Nintendo Switch Online do usługi zawitały dwie produkcje z serii The Legend of Zelda. Mowa dokładnie o „Orcale of Ages”, a także „Orcale of Seasons”, a więc o grach wydanych w 2001 roku na poczciwego Gameboy’a Color.

Z tego też powodu Nintendo opublikowało specjalny zwiastun, prezentujący czym charakteryzują się obie pozycje. Po zaprezentowanym materiale doskonale widać, że duch i klimat pierwszych odsłon został zachowany we wręcz nienaruszonym stanie.

W tym miejscu warto nadmienić, że osoby zamierzające rozpocząć z tymi przygodami muszą brać pod uwagę poziom trudności. The Legend of Zelda Orcale of Ages uchodzi po dziś dzień za najtrudniejszą cześć całej serii.

Przeczytaj też: Gry podobne do Heroes 3

Kup The Legend Of Zelda Tears Of The Kingdom

Trzeba przyznać, że tym razem Nintendo przygotowało dla subskrybentów swojej usługi naprawdę interesujące gry. Zamierzacie przetestować którąś ze wspomnianych odsłon The Legend of Zelda? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.