The Legend of Zelda Tears of the Kingdom z konkretną aktualizacją. Nintendo rozdaje prezenty i łata błędy

The Legend of Zelda Tears of The Kingdom

Debiutująca w maju The Legend of Zelda Tears of the Kingdom to produkcja dla wielu osób niemal idealna, o czym świadczą nie tylko opinie recenzentów, ale także samych graczy. Nie oznacza to jednak, że jest to tytuł wolny od błędów i Nintendo najwidoczniej zdaje sobie z tego sprawę. Efektem tego jest kolejna aktualizacja, która ma na celu znacząco poprawić doświadczenia płynące z gry.

Aktualizacja 1.2.0 do The Legend of Zelda Tears of the Kingdom eliminuje błędy w niektórych zadaniach

The Legend of Zelda: Breath of the Wild
The Legend of Zelda Tears of the Kingdom

Aktualizacja 1.2.0 poprawia przede wszystkim szereg błędów powodujących, że ukończenie niektórych zdań było niekiedy niemożliwe. Sytuacja ta dotyczyła nie tylko pobocznych aktywności, ale także niektórych misji z głównego wątku fabularnego. Zestawienie niektórych naprawionych questów prezentuje się następująco:

  • A Mystery in the Depths — główny wątek fabularny
  • Secret of the Ring Ruins — główny wątek fabularny
  • Hateno Village Research Lab — aktywność poboczna
  • Lurelin Village Restoration Project — aktywność poboczna
  • Village Attacked by Pirates — aktywność poboczna
  • The Incomplete Stable — aktywność poboczna
  • Seeking the Pirate Hideout — aktywność poboczna

Pobranie aktualizacji sprawi, że gracze ponownie zyskają możliwość wykonania misji, ale tym razem z możliwością pomyślnego ukończenia ich. Łatka poprawia także kilka błędów, które np. powodowały, że niektóre wróżki (ang. Fairies) nie pojawiały się w konkretnych miejscach po spełnieniu odpowiednich warunków.

Dodatkowo aktualizacja 1.2.0 wprowadza szereg prezentów dla osób ogrywających The Legend of Zelda Tears of the Kingdom. Odebrać je można poprzez kanał Switch News, gdzie należy sprawdzać niektóre pojawiające się tam artykuły. Co ważne, nie są to w żaden sposób sprecyzowane przedmioty, bo wszystko zależne jest od naszego obecnego postępu w grze o przygodach bohaterskiego Linka.

Przeczytaj też: Kody do Wiedźmin 3

Kup The Legend Of Zelda Tears Of The Kingdom

Oczywiście nie są to wszystkie poprawki, które trafiły do gry, jednak większość z nich została określona po prostu jako „kilka problemów”, które i tak zostały usunięte. Trudno więc powiedzieć, aby opisywany patch do The Legend of Zelda Tears of the Kingdom rewolucjonizował tę produkcję, niemniej dobrze jest wiedzieć, że twórcy nadal starają się dopracowywać swoje dzieło.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.