The Legend of Zelda Tears of the Kingdom z DLC? Deweloperzy nie pozostawiają złudzeń

The Legend of Zelda Tears of the Kingdom DLC

The Legend of Zelda Tears of the Kingdom to jedna z tych produkcji, która zdaje się wręcz nie mieć końca, oddając w ręce graczy ogromną swobodę eksploracji i poznawania historii. W związku z tym jest to też tytuł, przy którym można spędzić dosłownie setki godzin, jednak niektórym to nie wystarcza i chcieliby otrzymać do tej gry dodatkową zawartość wzbogacająca zabawę. Producent gry — Eiji Aonuma — oraz reżyser — Hidemaro Fujibayashi — postanowili odnieść się do pragnień graczy.

Według dewelopera Nintendo The Legend of Zelda Tears of the Kingdom nie doczeka się DLC

The Legend of zelda tears of the kingdom
The Legend of Zelda Tears of the Kingdom

W rozmowie z portalem Famitsu ujawniono, że Nintendo nie ma obecnie planów wydania żadnego DLC do The Legend of Zelda Tears of the Kingdom. Aonuma podkreślił przy tej okazji, że czuje, iż zrobił wszystko, co w jego mocy, aby tworzyć grę w tym świecie, a decyzja o powstaniu sequela Breath of the Wild podyktowana była przede wszystkim uznaniem, iż warto ponownie wrócić do Hyrule.

Jednocześnie deweloper zaznaczył, że kolejna odsłona tego kultowego cyklu będzie czymś zupełnie nowym, a on sam ma nadzieję, że gracze nie będą mogli się jej doczekać.

Zarówno on, jak i cały zespół odpowiedzialny za tworzenie przygód Linka nie postrzega stawianych przez ludzi oczekiwań, jako przeszkodę. Zamiast tego twierdzi on, że dołożą oni wszelkich starań, aby jego następne dzieło było jeszcze przyjemniejsze w odbiorze.

Przeczytaj też: Gry podobne do The Last of Us

Kup The Legend Of Zelda Tears Of The Kingdom

Okazuje się więc, że zamiast na DLC przyjdzie nam oczekiwać na kolejną odsłonę cyklu The Legend of Zelda. Na razie nie wiadomo jakie plany wobec tej marki ma Nintendo, lecz kwestią czasu zdaje się nowa zapowiedź lub jakiekolwiek informacje na temat kolejnej części przygód Linka i Zeldy.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.