The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom zajmie nieco mniej miejsca. Nintendo zaktualizowało dane

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom to dla wielu graczy najważniejsza premiera 2023 roku. Nowa odsłona kultowej serii zbliża się wielkimi krokami, dlatego też nie powinno nikogo dziwić, że w sieci pojawiają się kolejne informacje i szczegóły na temat wspomnianego tytułu. Najnowsza wiadomość związana jest z rozmiarem gry, który – jak się okazuje – uległ zmianie.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom będzie potrzebować nieco mniej wolnego miejsca, niż pierwotnie zakładano

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – zwiastun z fragmentami rozgrywki

Do tej pory na stronie The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom w Nintendo eShop widniała informacja, że gra będzie wymagać 18.2 GB wolnej przestrzeni. Wspomniana wartość jest już jednak nieaktualna, ponieważ Nintendo zaktualizowało dane na temat rozmiaru swojej produkcji. Okazuje się bowiem, że posiadacze Nintendo Switch będą musieli ostatecznie zainstalować jedynie 16 GB.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ponadto tuż przed weekendem do sieci trafił nowy materiał promocyjny gry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Trailer przygotowuje graczy na nową przygodę w królestwie Hyrule. W znajdującym się powyżej zwiastunie nie brakuje też fragmentów rozgrywki, które pozwalają po raz kolejny sprawdzić, jak wspomniana produkcja prezentuje się w akcji.

Zobacz też: Najlepsze gry międzyplatformowe

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom zmierza wyłącznie na Nintendo Switch. Premiera gry już 12 maja 2023 roku. Zamierzacie wrócić w tym miesiącu do królestwa Hyrule i ruszyć na kolejną przygodę? Koniecznie dajcie znać w komentarzach na dole wiadomości!

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.