The Lord of The Ring Gollum trafi na Switcha! Wydawca zdaje się mieć jeszcze nadzieje wobec tej gry

The Lord of The Rings Gollum Nintendo Switch

Spośród wielu gier, które debiutowały w 2023 roku, The Lord of The Rings Gollum zdecydowanie nie zalicza się nawet do tych średnio udanych. Tytuł ten spotkał się z tak dużą krytyką i słabym odbiorem graczy, że doprowadził nawet do zamknięcia studia Daedalic Entertainment. Wydawca najwidoczniej nadal widzi w przygodach Golluma potencjał na zarabianie, bo gra trafi wkrótce na kolejną platformę.

The Lord of The Ring Gollum z zapowiedzią wersji na Nintendo Switch

The Lord of The Ring Gollum — trailer na Nintendo Switch

Zgodnie z obietnicami złożonymi jeszcze w 2021 roku The Lord of The Ring Gollum trafi na Nintendo Switch już 14 grudnia 2023 roku. Po wielu obsuwach ten termin zdaje się już raczej ostatecznym, choć w przypadku tej produkcji nie można być niczego pewnym.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Przy okazji tego ogłoszenia otrzymaliśmy kolejny dobrze zmontowany zwiastun, jednak nawet po nim widać, że gra ta ma wiele bolączek i to nawet w warstwie typowo wizualnej. Inna sprawa, że zastanawiać może kwestia wydajności The Lord of The Ring Gollum na sprzęcie od Nintendo, zwłaszcza że gra miała problemy nawet na o wiele potężniejszych Xboxach Series X|S czy PlayStation 5.

Przeczytaj też: Gry podobne do The Last of Us

Pojawia się też pytanie o zasadność takiej premiery, skoro wielu graczy już sparzyło się na tej pozycji, a zła sława poszła w świat. Wydawca jednak widzi w tym jakąś szansę na dodatkowy zarobek. Ciekawe tylko czy sprzedaż tego tytułu na nowej platformie zwróci koszta produkcji poniesione na rzecz jej wyprodukowania. Czas pokaże.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.