The Lord of the Rings: Gollum dostarczy sporo rozrywki! Wiemy, ile godzin zajmie „spokojne” przejście gry

The Lord of the Rings: Gollum

W zeszłym tygodniu w sieci pojawiły się wymagania sprzętowe The Lord of the Rings: Gollum dla trybu Ray Tracing. Okazuje się jednak, że to nie koniec wartych uwagi informacji na temat wspomnianego tytułu. Deweloperzy ze studia Daedelic Entertainment postanowili bowiem ujawnić, ile czasu zajmie graczom ukończenie nowej produkcji osadzonej w uniwersum Władcy Pierścieni.

The Lord of the Rings: Gollum nie będzie krótką grą. Producent ujawnia, ile godzin zajmie ukończenie produkcji

Na temat długości gry podczas rozmowy z serwisem Gaming Bolt wypowiedział się Harald Riegler, czyli producent The Lord of the Rings: Gollum. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez dewelopera, ukończenie nadchodzącej produkcji studia Daedelic Entertainment powinno zająć graczom nawet 20 godzin. Podana przez Rieglera wartość dotyczy jednak „spokojnego podejścia”.

Producent zaznaczył bowiem, że gracze spędzą z The Lord of the Rings: Gollum wspomnianą ilość czasu, jeśli będą eksplorować „pięknie zaprojektowane lokacje” i wsłuchiwać się dialogi postaci. Deweloper jest przekonany, że miłośnicy gatunku ukończą grę znacznie szybciej. Riegler radzi jednak użytkownikom, by się nie spieszyli i „oddychali powietrzem Śródziemia”.

Zobacz też: Najlepsze gry z Mario na Nintendo Switch

The Lord of the Rings: Gollum zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Premiera gry zaplanowana jest na 25 maja 2023 roku. Trwają także prace nad wersją na konsole Nintendo Switch, która ma trafić do sprzedaży w późniejszym terminie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.