The Lord of the Rings: Gollum na świeżym gameplayu. Pomożemy Smeagolowi odzyskać skarb

The Lord of the Rings: Gollum

The Lord of the Rings: Gollum zostało już zapowiedziane przeszło trzy lata temu, ale deweloperzy z Daedalic Entertainment potrzebowali dość sporo czasu, aby opracować grę w świecie J.R.R. Tolkiena. Teraz jednak możemy przyjrzeć się kolejnym materiałom prosto z gry.

Twórcy The Lord of the Rings: Gollum przedstawiają kolejne szczegóły

The Lord of the Rings: Gollum – gameplay

W The Lord of the Rings: Gollum trafimy do mniejszych, jak i wielkich lokacji, którym przyjrzymy się z perspektywy trzeciej osoby (widoku TPP). Będziemy zmuszeni bardzo dokładnie je eksplorować i za wszelką cenę unikać wrogów, ponieważ Smeagol – główny bohater – dość słabo radzi sobie z walką.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na Nacon Connect 2022 ukazano niektóre z poziomów, mechanikę wspinania się, chowania, czy także niektóre z postaci. Na swojej drodze Gollum spotka wielu bohaterów i nie każdy będzie miał ochotę pomóc mu zrealizować cel, jakim jest odzyskanie skradzionego skarbu.

Sprawdź także: Komendy do CS:GO

Premiera The Lord of the Rings: Gollum odbędzie się dokładnie 1 września na komputerach osobistych oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, jak i Xbox Series X|S. Do końca roku planowana jest również wersja na przenośny sprzęt Nintendo Switch.

O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.