The Lord of the Rings: Gollum na świeżym gameplayu. Pomożemy Smeagolowi odzyskać skarb

The Lord of the Rings: Gollum

The Lord of the Rings: Gollum zostało już zapowiedziane przeszło trzy lata temu, ale deweloperzy z Daedalic Entertainment potrzebowali dość sporo czasu, aby opracować grę w świecie J.R.R. Tolkiena. Teraz jednak możemy przyjrzeć się kolejnym materiałom prosto z gry.

REKLAMA

Twórcy The Lord of the Rings: Gollum przedstawiają kolejne szczegóły

The Lord of the Rings: Gollum – gameplay

W The Lord of the Rings: Gollum trafimy do mniejszych, jak i wielkich lokacji, którym przyjrzymy się z perspektywy trzeciej osoby (widoku TPP). Będziemy zmuszeni bardzo dokładnie je eksplorować i za wszelką cenę unikać wrogów, ponieważ Smeagol – główny bohater – dość słabo radzi sobie z walką.

Na Nacon Connect 2022 ukazano niektóre z poziomów, mechanikę wspinania się, chowania, czy także niektóre z postaci. Na swojej drodze Gollum spotka wielu bohaterów i nie każdy będzie miał ochotę pomóc mu zrealizować cel, jakim jest odzyskanie skradzionego skarbu.

Sprawdź także: Komendy do CS:GO

Premiera The Lord of the Rings: Gollum odbędzie się dokładnie 1 września na komputerach osobistych oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, jak i Xbox Series X|S. Do końca roku planowana jest również wersja na przenośny sprzęt Nintendo Switch.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!