The Lord of the Rings: Return to Moria opóźnione na PS5! Wersja na PC zadebiutuje zgodnie z planem

The Lord of the Rings Return to Moria

Pod koniec sierpnia w sieci pojawił się 13-minutowy gameplay The Lord of the Rings: Return to Moria, czyli nowej gry survivalowej osadzonej w uniwersum Władcy Pierścieni. Zgodnie z zapowiedziami produkcja studia Free Range Games miała zadebiutować na PC i PlayStation 5 już w przyszłym tygodniu. Okazuje się jednak, że użytkownicy konsol Sony będą musieli poczekać na wspomniany tytuł nieco dłużej.

Premiera The Lord of the Rings: Return to Moria na PS5 opóźniona. Gracze PC mogą spać spokojnie

Datę premiery The Lord of the Rings: Return to Moria na PC i PlayStation 5 wyznaczono na 24 października 2023 roku. Użytkownicy komputerów osobistych mogą spać spokojnie, ponieważ deweloperzy ze studia Free Range Games zapewnili, że wersja na PC zadebiutuje na rynku zgodnie z planem. Niestety nie można powiedzieć tego samego o wydaniu na najnowszą konsolę Sony.

W komunikacie opublikowanym na portalu społecznościowym X poinformowano bowiem, że The Lord of the Rings: Return to Moria zadebiutuje na PS5 – zarówno w wersji cyfrowej, jak i fizycznej – 5 grudnia 2023 roku. Deweloperzy potrzebują kilku dodatkowych tygodni, by mieć pewność, że posiadacze konsol Sony otrzymają „możliwie najwyższą jakość”. Twórcy podziękowali również graczom za cierpliwość oraz wsparcie.

Zobacz też: Najlepsze monitory gamingowe do 600 zł

Na koniec przypomnijmy, że The Lord of the Rings: Return to Moria zmierza również na Xbox Series X|S. Wersja na konsole Microsoftu – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – ma pojawić się na początku 2024 roku. Dokładna data premiery produkcji studia Free Range Games na sprzętach amerykańskiej firmy nie jest jednak obecnie znana.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.