The Outlast Trials osiągnęło złoty status. Twórcy chwalą się zakończeniem prac nad grą

The Outlast Trials

The Outlast Trials to gra, która do tej pory dostępna była jedynie w formule Early Access na platformie Steam. Ten stan rzeczy jednakże wkrótce ma się zmienić, bowiem twórcy właśnie pochwalili się ukończeniem prac nad swoim dziełem. Wszystko więc wskazuje na to, że marcowa premiera odbędzie się zgodnie z planem.

The Outlast Trials ukończone, a twórcy dziękują fanom

Red Barrels, czyli studio stojące za The Outlast Trials, pochwaliło się za pośrednictwem serwisu X, że prace nad grą zostały ukończone. Tytuł swoją premierę będzie miał 5 marca 2024 roku na konsolach, a wersja PC w tym czasie wyjdzie z wczesnego dostępu na platformie Steam.

Twórcy The Outlast Trials w opublikowanym wpisie dziękują fanom za cierpliwość oraz tym, którzy grali w wersję Early Access za pomoc w dopieszczeniu swojego dzieła. Nie ulega wątpliwości, że tytuł jest mocno wyczekiwaną produkcją, szczególnie przez graczy konsolowych, więc informacja o ukończeniu prac z pewnością ucieszyła wielu fanów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: X (Twitter)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.